Sign in to follow this  
Followers 0

ΓΑΛΑ

8 posts in this topic

Posted

Ο γιός μου είναι 2 χρονών και δεν θέλει να πιει γάλα. Πώς θα μεγαλώσει;

Posted

Όταν πίνει γάλα το μωρό μου νομίζω ότι φουσκώνει το στομαχάκι του και το βλέπω πολύ ανήσυχο.

Posted

εχεις δοκιμασει ολα τα γαλατα που υπαρχουν στο εμποριο?μπορει να του αρεσει την nestle που δεν εχει ζαχαρη

Posted

μην ανησυχεις απλως εκεινη την ωρα ειναι φαγωμενο.απλο.και η δικια μου κορη οταν πινει το γαλα της πρηζεται λιγο αλλα μετα ξεπρηζεται

Posted

εμάς πάντως ο παιδιατρος μας συστησε το ΝΟΥΝΟΥ kid

Posted

Φάσεις περνάνε. Κατά καιρούς αλλάζουν προτιμήσεις. Θα μεγαλώσει με τα υπόλοιπα μέχρι να του ξαναγυρίσει το κέφι για γάλα!

Posted

Δεν πινει γενικα ? δεν εχει πιει ποτε ? ξεκινησε να μην πινει απο καποια ηληκια ? Δωσε περισσοτερη ενημερωση να καταλαβουμε ..

Posted

vasika tha prepei na epimeneis kai akoma an xreiastei na kaneis diafora paixnidia tin ora pou pinei.min endoseis kai tou epitrepseis na min peinei giati kaeikes.kalo einai na mathoun na pinoun gala.einai mathima gia oli tous ti zoi,einai kati poli aparaitito.opote akoma kai an xreiastei na ton piezeis i na tou apospas tin prosoxi tin ora pou peinei tha prepei na to kaneis gia to kalo tou. dokimases na tou allaksies gala? na tou doseis to advance me ligoterh laktozh mipos kanei disaneksia kai ton fouskonei? ego pados dino neslac +2 kai eimai poli euxaristimeni kali tixi

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0